CubeSurv.pl to serwer wzorowany na kwadratowej masakrze z 2019 roku (Bez drużyn!). Serwer stawia na pokojową rozgrywkę, ale nie wyklucza PvP. Tryb PvP można jednak w łatwy sposób przełączyć komendą /pvp. Serwer posiada border 4500x4500 (Liczony wraz ze strefami radiacji). Aby u nas grać nie musisz być Youtuberem! Wystarczy złożyć podanie na stronie https://cubesurv.pl/wl i poczekać na akceptacje podania przez naszych moderatorów! Standardowo jak każdy serwer tego typu także i my posiadamy strefę radiacji, a właściwie to dwie strefy, które znajdują się na wschodzie i południowym zachodzie. To co nas jednak wyróżnia od innych serwerów tego typu to wymieniarki, sklepy i plecaki!

Serwer nie posiada możliwości zabezpieczenia terenu gracza. Na start dostajesz jedynie kilof i jedzenie! Można jednak zabezpieczyć swoje skrzynki przez LWC. Wszystkie zniszczenia/kradzieże są zapisywane przez plugin CoreProtect. Jeśli ktoś Tobie coś zniszczy/ukradnie, to jest natychmiastowo po zgłoszeniu banowany, a twoja budowla przywracana do stanu pierwotnego. Zwrot itemów w przypadku kradzieży przez któregoś gracza także jest szybki i bezproblemowy. CubeSurv to niemal czysty Survival z paroma dodatkami.

Serwer istnieje od 25 pażdziernika 2019 roku. Druga edycja wystartowała 15 marca 2020 o 16:00, pobito wtedy rekord graczy osiągając liczbę 30 graczy w kilka minut!
Zapisz się na Whitelist
Do wyboru masz 3 sposoby zapisu na Whitelist:
Status serwera
cubesurv.pl
1.14 - 1.15.2
12 / 30

Ekipa
Właściciel : XANT3R
Developerzy: Barsadek28 i Roberto
Budowniczy: VirtuozPG
Moderatorzy : Black7 i Jansz
JuniorMod : xAwisia i xDomAvxx
Partnerzy